fbpx

Zaginęła 14-letnia dziewczyna. Nie ma z nią żadnego kontaktu [Zdjęcia]

Funkcjonariusze policji prowadzą poszukiwania zaginionej 14-letniej Mai Zamiatały. Dziewczyna w dniu 22 lutego tego roku opuściła Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy przy ulicy Borowskiej we Wrocławiu gdzie przebywała i od tego momentu nie wróciła oraz nie ma z nią żadnego kontaktu. Trwa akcja poszukiwawcza zaginionej.

Poszukiwana nastolatka pochodzi z Gniezna, ale od czerwca zeszłego roku mieszka we wrocławskim Ośrodku, który opuściła w środę (22 lutego) około godz. 14:00. Razem z nią placówkę opuściły dwie jej koleżanki. Do chwili obecnej nie wróciła i nawiązała żadnego kontaktu ze swoją rodziną i bliskimi.

Zaginiona 14-latka ma 164 centymetrów wzrostu, blond włosy sięgające przed ramiona i niebieskie oczy. Jest szczupłej budowy ciała. Niestety nie wiadomo, w co była ubrana w dniu zaginięcia.

Jeżeli widziałeś lub rozpoznajesz zaginioną albo znasz miejsce jej pobytu prosimy o pilny kontakt z policją pod numerem telefonu 71 782 46 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.

Poniżej publikujemy zdjęcia zaginionej dziewczyny:

Źródło: SOS Zaginięcia