fbpx

Zaginęła młoda Ewelina. Jej telefon jest nieaktywny [Zdjęcia]

Zaginęła Ewelina Pieróg. Młoda kobieta ma 22 lata i pochodzi z Wrocławia.

Zaginiona Ewelina mieszka we Wrocławiu w dzielnicy Nowy Dwór w okolicy ulicy Nowodworskiej. W dniu 14 lutego była widziana po raz ostatni przez bliskich. Z ustaleń rodziny wynika, że tego dnia około godziny 18:00 wyjechała spod swojego miejsca zamieszkania, Uberem do Leśnicy w okolice ulicy Trzrmielowickiej, gdzie dotarła około godziny 19:00. Od tej pory jej telefon jest nieaktywny.

Następnego dnia (środa, 15 lutego) około godziny 20:30 z konta aplikacji Messenger zaginionej została wysłana wiadomość do bliskich o treści :”Jestem u kolegi , wrócę jutro”. Niestety młoda kobieta do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała żadnego kontaktu ze swoją rodziną oraz bliskimi.

Zaginiona Ewelina ma 164 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma długie ciemne włosy i brązowe oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną, krótką kurtkę z kapturem, czarne spodnie jeansowe i biało-czarne buty sportowe. Kobieta miała przy sobie torebkę oraz dokumenty.

Jeśli widziałeś gdzieś zaginioną lub znasz miejsce jej pobytu prosimy o pilny kontakt z policją pod nr telefonu 47 871-43-80 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.

Źródło: SOS Zaginięcia