fbpx

Zakończyły się poszukiwania 16-latka ze Śląska. Znamy finał poszukiwań

Śląska policja zakończyła akcję poszukiwaczom 16-letniego chłopaka, który zaginął 31 maja. Nastolatek nie wrócił tego dnia ze szkoły. Sprawa została zgłoszona na policję która rozpoczęła poszukiwania chłopaka.

Poszukiwania 16-letniego mieszkańca powiatu cieszyńskiego, którego zaginięcie zgłosili wczoraj ( 31 maja) rodzice zakończyły się szczęśliwie. Wystarczyła jedna informacja, aby zaginiony nastolatek finalnie został odnaleziony przez policjantów operacyjnych cieszyńskiej komendy cały i zdrowy. Wszystkim osobom i służbom zaangażowanym w poszukiwania policja serdecznie dziękuje.

We wtorek, 31 maja 2022 roku, cieszyńscy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 16-latka. Mieszkaniec powiatu cieszyńskeigo ostatni raz był widziany tego samego dnia około godziny 14.30 w Cieszynie. Od tamtego momentu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Po przyjęciu zawiadomienia, cieszyńscy policjanci wszczęli poszukiwania w które zaangażowanych było blisko 150 funkcjonariuszy, przewodnik z psem tropiącym oraz dron z kamerą termowizyjną. Na stronie internetowej cieszyńskiej Policji pojawił się komunikat, który bardzo szybko rozpowszechniony został w mediach. Od tego momentu do oficera dyżurnego cieszyńskiej komendy zaczęły spływać informacje od internautów, czytelników i słuchaczy dotyczące miejsca aktualnego pobytu zaginionego. Dzięki temu nastolatek cały i zdrowy został odnaleziony.

Policjanci dziękują zaangażowanym w działania przedstawicielom mediów oraz wszystkim osobom przekazującym ważne informacje i wskazówki i jednocześnie zwracają się z prośbą o usunięcie wizerunku ze swoich stron.