fbpx

Dramatyczny wypadek motocyklisty. Opublikowano szokujące nagranie [Wideo]

Do dramatycznego wypadku doszło na skrzyżowaniu we Wrocławiu. Motocyklista zderza się z samochodem osobowym. To cud że nie doszło do tragedii.

W piątek, 5 maja, około godziny 19:45 na osiedlu Muchobór we Wrocławiu doszło do bardzo groźnego zdarzenia drogowego. Motocyklista, jadący ulicą Mińską w stronę ulicy Stanisławowskiej, zderzył się z samochodem osobowym marki Volkswagen, który wyjeżdżał z drogi wewnętrznej obok Centrum Handlowego Mińska 58. W wyniku zderzenia motocyklista został ranny. Kierowca jednośladu został przewieziony do szpitala.

Na miejscu wypadku szybko interweniowały służby ratownicze, w tym straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Kierowca motocykla, chociaż bardzo poturbowany, był przytomny podczas przewozu do szpitala. Tym razem obyło się bez tragedii, ale sytuacja mogła zakończyć się znacznie gorzej.

Nagranie z kamery zamocowanej na kasku motocyklisty zostało opublikowane na kanale “Stop Cham” w serwisie YouTube jako przestroga dla innych uczestników ruchu drogowego. Film ukazuje dramatyczne chwile wypadku, który mógł się zakończyć tragicznie. Apelujemy do wszystkich kierowców o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Nagranie z tego dramatycznego wypadku można obejrzeć poniżej: