fbpx

Karambol na A4. Są ranni. Droga zablokowana. Trwa akcja służb

Poważny wypadek z udziałem kilku pojazdów na autostradzie A4. Niestety, są ranne osoby. Trwa akcja służb na miejscu zdarzenia. Droga jest zablokowana.

W niedzielę na autostradzie A4 pomiędzy węzłami Brzezimierz i Wrocław Wschód doszło do poważnej kolizji, w wyniku której ruch w kierunku Wrocławia jest całkowicie sparaliżowany. W zdarzeniu uczestniczyły trzy samochody osobowe, a trzy osoby doznały obrażeń.

Kolizja miała miejsce na 177. kilometrze autostrady A4 w pobliżu Brzezimierza, nieco po godzinie 11. Informacje o incydencie zostały przekazane przez dyżurnego dolnośląskiego oddziału GDDKiA do Polskiej Agencji Prasowej.

Początkowo po wypadku zablokowany był tylko jeden pas ruchu, ale sytuacja szybko uległa zmianie. Obecnie cała jezdnia prowadząca do Wrocławia jest zablokowana, co prowadzi do znacznych utrudnień w ruchu.

Na miejscu wypadku utworzył się korek, którego długość szacuje się na około pięć kilometrów. Dyżurny GDDKiA przewiduje, że utrudnienia w ruchu mogą potrwać aż do godziny 15. Kierowcy powinni zatem rozważyć poszukiwanie alternatywnych tras dojazdu.