fbpx

Koszmar na Śląsku. 16-latek zaatakował nożem własną matkę!

Do dramatycznej sytuacji doszło w miejscowości Pawłowice w województwie śląskim. Nastolatek w wieku 16 lat zaatakował tam nożem swoją własną matkę. Na miejsce wezwany został śmigłowiec LPR. Kobieta z ranami kłutymi została zabrana do szpitala w Katowicach.

Do domowego horroru doszło wieczorem w poniedziałek, 30 stycznia. Nastoletni chłopak miał rzucić się na swoją matkę z nożem. Kobieta została dwa razy ugodzona nożem. Na miejsce zdarzenia został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał ciężko ranną kobietę do szpitala w Katowicach.

16-letni sprawca, ze względu na swój stan zdrowia również został pod eskortą policji zabrany do szpitala. Przebywa obecnie na obserwacji i jest ciągle nadzorowany przez funkcjonariuszy policji.

Policja twierdzi że wcześniej nie dostawała żadnych informacji o tym że rodzinie nie dzieje się dobrze. Podczas zdarzenia w mieszkaniu byli tylko 16-letni chłopak oraz jego matka. Ojciec podczas dramatu był w pracy.

Trwa ustalanie wszystkich okoliczności i przebiegu zdarzenia. Ze względu na wiek sprawcy sprawą zajmie się Sąd Rodzinny.