fbpx

Kobieta spadła z okna na 4. piętrze. Wysłano śmigłowiec LPR

Do dramatycznego zdarzenia doszło dzisiaj rano (wtorek, 31 stycznia) w miejscowości Lewin Brzeski. Służby ratunkowe otrzymały informacje o próbie samobójczej przy ulicy Moniuszki. Kobieta miała tam wyskoczyć z okna znajdującego się na 4 piętrze budynku. Interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o godzinie 7:50. Ze wstępnych ustaleń wiadomo że kobieta w wieku 35 lat najprawdopodobniej skoczyła z okna mieszkania, które znajduje się na 4 piętrze budynku wielorodzinnego. Na miejsce zdarzenia zadysponowano 2 zastępy straży pożarnej, policję oraz śmigłowiec LPR.

Poważnie ranna kobieta została zabrana przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Na miejscu zdarzenia trwają czynności funkcjonariuszy policjanci, którzy próbują ustalić wszystkie okoliczności i przebieg zajścia.

Obecnie najbardziej prawdopodobną przyczyną zdarzenia jest próba samobójcza kobiety, ale śledczy badają także inne możliwości i hipotezy. Nie został także wykluczony udział osób trzecich.