fbpx

Śląskie: Zaginęło 12-letnie dziecko. Zagrożenie życia i zdrowia [Zdjęcia]

Zaginął 12-letni Artur Górski z Bytomia.

Dziecko było widziane po raz ostatni w dniu 27 stycznia w Bytomiu, w miejscu swojego zamieszkania przy ulicy Wrocławskiej,. Artur około godziny 12:00 poinformował swoją matkę, że wychodzi na podwórko. Niestety nie wróci na obiad. Od tego momentu nie nawiązał już żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi.

Chłopiec przechodzi okres buntu, można nim łatwo manipulować ponieważ jest bardzo łatwowierny nie zdając sobie sprawy z niebezpieczeństwa jakie może mu grozić.

Zaginiony 12-latek ma około 150 centymetrów wzrostu, ciemne włosy koloru blond, jest drobnej budowy ciała oraz ma piwne oczy. W dniu zaginięcia był ubrany w zimową kurtkę w granatowo-zółto-białe pasy, kurtka posiada kaptur oraz żółtą futerkową podpinkę, popielatą bluzę z kapturem, granatowe spodnie dresowe oraz czarne buty sportowe na rzepy. Ma przy sobie czarno białą saszetkę na ramię.

Ktokolwiek widział lub wie o losach zaginionego proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Policji pod numerem alarmowym 112 na terenie całego kraju.