fbpx

Koszmar na Śląsku. Człowiek strzelił sobie w głowę przed hotelem

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj w Mysłowicach (województwo śląskie). 74-letnie mężczyzna przed jednym z hoteli strzelił sobie w głowę z rewolweru. Trwają czynności prokuratorskie, których celem jest wyjaśnienie okoliczności dramatu.

W Mysłowicach doszło do tragicznego zdarzenia. Mężczyzna w wieku 74 lat wyjął nagle broń i strzelił sobie w głowę z rewolweru przed Hotelem Trojak. Zdarzenie miało miejsce w sobotę wieczorem (22 kwietnia) Według ustaleń śledczych mężczyzna wyszedł na parking i po chwili oddał strzał w swoją głowę. Świadek zdarzenia natychmiast powiadomił o zdarzeniu służby ratunkowe, które po chwili były już na miejscu dramatu. Niestety ratownicy po przybyciu na miejsce musieli stwierdzić zgon postrzelonego mężczyzny.

Funkcjonariusze policji poinformowała, że monitoring na parkingu potwierdza wersję świadka i pokrywa się z jego z zeznaniami. Na chwilę obecną nie są znane dokładne motywy desperata oraz okoliczności zdarzenia. Prokuratura i policja prowadzą działania mające na celu wyjaśnienie tej tragicznej sytuacji.

Gdzie można znaleźć wsparcia i pomoc w kryzysie psychicznym?

800 70 2222 – to całodobowy telefon wsparcia dla osób które przeżywają kryzys psychiczny. Telefon jest prowadzony przez Fundację Itaka.

116 111 – całodobowy, działający 7 dni w tygodniu Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży.