fbpx

Koszmarny wypadek pod Sulęcinem. Z samochodu niewiele zostało [Zdjęcia]

Do tragicznego wypadku drogowego doszło na drodze wojewódzkiej numer 137 w miejscowości Długoszyn w województwie lubuskim. Samochód osobowy, którym podróżowała samotnie jedna osoba, nagle zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.

Dziś (poniedziałek, 2 stycznia) do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o bardzo poważnym wypadku auta osobowego na drodze wojewódzkiej w miejscowości Długoszyn. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policję.

Gdy strażacy przybyli na miejsce zgłoszenia ujrzeli samochód osobowy, który leżał na swoim boku, a wewnątrz znajdującego człowieka który nie dawał żadnych oznak życia. Kierowcę samochodu wydobyto z wraku pojazdu i przekazano służbom medycznym . Niestety po przebadaniu go przez zespól ratownictwa medycznego okazało się poszkodowanego nie da się już uratować. Odstąpiono od medycznych czynności ratunkowych i stwierdzono zgon.

Droga w okolicy miejsca wypadku jest nieprzejezdna. Trwa akcja służb na miejscu zdarzenia oraz ustalanie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Zdjęcia: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sulęcinie.