fbpx

Makabra pod Galerią Katowicką. W kałuży krwi znaleziono człowieka z rozbitą głową

Do przerażającego odkrycia doszło nocy z soboty na niedzielę w okolicy Galerii Katowickiej. Znaleziono tam w kałuży krwi poważnie rannego 24-letniego mężczyznę z rozbitą głową. Jego stan był bardzo ciężki. Natychmiast został zabrany do szpitala.

Około godziny 4:00 rano przy przy wyjeździe z tunelu przy popularnej galerii handlowej w Katowicach znaleziono młodego mężczyznę w bardzo ciężkim stanie. Mężczyzna miał między bardzo poważną ranę głowy. Nie wiadomo co dokładnie mu się stało. Jedna z hipotez zakłada, że spadł z muru oporowego.

Jak informuje jeden ze świadków dziś nad ranem mógł zdarzyć się wypadek lub doszło próby samobójczej młodego mężczyzny, którego znaleziono w bardzo ciężkim stanie na jezdni wyjazdowej spod Galerii Katowickiej w kierunku na ulicę Kościuszki. Na miejscu pojawiły się służby. Mężczyzna miał bardzo poważną ranę głowy, na jezdni było bardzo dużo krwi. Według ustaleń policji, mężczyzna to 24-letni mieszkaniec Sosnowca.

Mężczyzna w bardzo ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Tam została pobrana mu krew aby sprawdzić czy nie był pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Funkcjonariusze policji postanowili zabezpieczyć wszystkie nagrania z monitoringu z okolicy. Mają one pomóc ustalić co dokładnie się stało.