fbpx

Makabryczny wypadek na DK 35. Zderzyły się 3 pojazdy. Nie żyje jedna osoba [Zdjęcia]

Dzisiaj na DK 35 na wysokości Mirosławic doszło do tragicznego wypadku samochodowego. Zderzyły się trzy pojazdy. Jedna osoba poniosła śmierć.

Do tragicznego wypadku drogowego z udziałem aż 3 pojazdów doszło na drodze krajowej nr 35 w okolicach Wrocławia, w miejscowości Mirosławice w gminie Sobótka. Zderzyły się tam ze sobą trzy pojazdy, w tym ciężarowy i furgon. Niestety w wyniku wypadku na miejscu zginął kierowca auta osobowego.

Zderzenie trzech samochodów – ciężarowego, furgonu i auta osobowego – skończyło się śmiercią jednego z kierowców. Do wypadku doszło w czwartek około godziny 14 na wysokości Mirosławic. Według wstępnych ustaleń policji, kierowca alfy romeo, podczas wyprzedzania ciężarowego mercedesa, zderzył się z tym samochodem. Następnie stracił panowanie nad autem i uderzył w jadący z naprzeciwka bus fiata ducato. Oba pojazdy wypadły z drogi. Niestety, kierowca alfy romeo zginął na miejscu.

Po wypadku odcinek krajowej nr 35 został całkowicie zablokowany, a na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej, biegły prokurator i policyjni technicy. Korek w okolicy wypadku miał co najmniej 2,5 kilometra.