fbpx

Polska: Koszmarna tragedia. W domu znaleziono zwłoki małych dzieci. Trwa walka o życie matki [Wideo]

Przerażająca tragedia miała miejsce w Wielkopolsce. Prawdopodobnie doszło do zabójstwa dwójki małych dzieci. Trwa walka o życie matki.

Wstrząsające informacje obiegają dziś Polskę. W domu jednorodzinnym w Kobylej Górze pod Ostrzeszowem odnaleziono zwłoki dwóch osób. Według informacji doniesień ofiarami tragedii są dwie małe dziewczynki. W budynku znaleziono także kobietę w ciężkim stanie. Trwa walka o jej życie.

Ratownicy medyczni otrzymali wezwanie do domu w Kobylej Górze, gdzie zastali przerażającą scenę. St. asp. Magdalena Hańdziuk, rzeczniczka prasowa policji w Ostrzeszowie, potwierdziła, że odkryto ciała dwóch osób. Jeden z dorosłych domowników został przetransportowany do szpitala. Na miejscu zdarzenia lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Policja przeprowadza obecnie czynności mające wyjaśnić, co dokładnie miało miejsce w domu. Nieoficjalnie mówi się o tym że mogło dojść do próby rozszerzonego samobójstwa, ale ta informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona.

Ofiary dramatu miały 7 i 13 lat. Jedno z dzieci było reanimowane ale niestety nieskutecznie. Zgłaszającym zdarzenie miał być właściciel domu oraz ojciec dzieci. Na miejscu zdarzenia jest już prokurator.