fbpx

Makabryczny wypadek. Nie żyją 2 osoby w tym dziecko [Zdjęcia]

Koszmarny wypadek drogowy w województwie opolskim. Samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo. Śmierć poniosły dwie osoby, w tym 9-letnie dziecko. Dwoje innych dzieci z bardzo ciężkimi stanie zdrowia zostały zabrane do szpitala. Lekarze walczą o ich życie.

Wielkanocny Poniedziałek (10 kwietnia) niestety okazał się dniem pełnym tragedii na polskich drogach. W miejscowości Korfantów (województwo opolskie) doszło do koszmarnego wypadku samochodowego, w którym zginęły dwie osoby – 9-letnie dziecko i 36-letnia kobieta. Do szpitala z bardzo poważnymi obrażeniami ciała trafili 11-letni chłopiec oraz 17-letnia dziewczyna.

Jak wynika z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji, wypadek miał miejsce około godziny 16:00, kiedy kierowca jadący z Korfantowa do Puszyny stracił panowanie nad swoim autem i uderzył w rosnące przy drodze drzewo. W samochodzie znajdowało się pięć osób, z czego dwie zginęły na miejscu. Trzecie dziecko, 15-letni chłopak, doznał szoku i oddalił się samodzielnie z miejsca zdarzenia.

Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności i przebiegu tego tragicznego wypadku. Śledztwo nadzoruje prokurator.