fbpx

Śląskie: Zaginął 15-letni chłopiec. Jego życie i zdrowie są zagrożone [Zdjęcia]

Zaginął nastoletni chłopiec, który przebywał w szpitalu w miejscowości Bielsko Biała. Jego życie i zdrowie są zagrożone. Opublikowano jego zdjęcie oraz rysopis.

15-letni Damian Nowak, mieszkaniec Tychów, zaginął w nocy z 10 na 11 kwietnia 2023 roku. Nastolatek przebywał w szpitalu w Bielsku-Białej, skąd samowolnie się wycofał, nie zostawiając po sobie żadnego śladu. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną ani nie powrócił do domu. Policja apeluje o pilny kontakt w przypadku, gdy ktoś zauważył chłopaka lub zna jego miejsce pobytu.

Sprawa jest pilna, ponieważ Damian może potrzebować pomocy medycznej. Nie ma ze sobą również leków, które są dla niego ważne. Zaginiony ma 180 cm wzrostu, jest brunetem z niebieskimi oczami. W dniu zaginięcia miał na sobie czarną bluzę z kolorowymi literami oraz klapki.

Policja zachęca wszystkie osoby, które widziały chłopaka lub wiedzą o jego pobycie, do niezwłocznego kontaktu. Można skontaktować się z policją pod numerem telefonu 47 857 12 55 lub skorzystać z numeru alarmowego 112.