fbpx

Przerażający wypadek. Kobieta wpadła pod ciężarówkę. Była reanimowana [Zdjęcia]

Do bardzo poważnego wypadku drogowego doszło na alejach Hallera we Wrocławiu. Pojazd ciężarowy potrącił tam kobietę. Poszkodowana była reanimowana po czym została zabrana w ciężkim stanie do szpitala.

Do zdarzenia doszło dziś (wtorek, 11 kwietnia) we Wrocławiu na skrzyżowaniu alei Hallera z ulicą Mielecką. Około godziny 16:00 kobieta w wieku 77 lat została potrącona przez ciężarówkę, która przewoziła kontener z gruzem.

Według ustaleń policji pojazd wyjeżdżał z drogi wewnętrznej na al. Hallera. Nieszczęsna kobieta przechodziła przez jezdnię drogi wewnętrznej, gdy ciężarówka skręcała w jej kierunku. W wyniku uderzenia kobieta wpadła pod tylne koła ciężarówki, co spowodowało u niej poważne obrażenia ciała.

Po wypadku kobieta była reanimowana, po czym została natychmiast przewieziona do szpitala przy ulicy Borowskiej w bardzo ciężkim stanie zdrowia i bez przytomności. Policja, która przybyła na miejscu zdarzenia, rozpoczęła śledztwo, aby ustalić okoliczności wypadku. Funkcjonariusze badają, czy kierowca ciężarówki był trzeźwy podczas zdarzenia.

W wyniku wypadku, odcinek obwodnicy śródmiejskiej został tymczasowo zablokowany, co spowodowało tworzenie się ogromnych korków. Mieszkańcy zaniepokojeni zdarzeniem wyrazili swoje zaniepokojenie i życzą powrotu kobiety do zdrowia.

Źródło: Grabiszynek Grabiszyn Wrocław/Justyna Cś