fbpx

Na Śląsku zaginęła nastolatka. Nie ma z nią żadnego kontaktu [Zdjęcie]

Zaginęła 19-letnia Oliwia Stanek. Nastolatka pochodzi z miejscowości Wieliczka ale od trzech lat przebywa w Ośrodku wychowawczym w Zawierciu (województwo śląskie).

Oliwia w czwartek, 12 stycznia około godziny 22:00 wyszła ze swojej pracy mieszczącej się przy ulicy Sienkiewicza 1. Po ukończeniu pracy miała udać się do Ośrodka. Niestety nie dotarła tam. Z nastolatką nie ma żadnego kontaktu oraz do teraz nie wróciła do ośrodka w którym mieszka. Telefon komórkowy zaginionej jest nieaktywny. Kobieta powinna mieć przy sobie dokumenty.

Zagoniona Oliwia ma 170 centymetrów wzrostu, niebieskie oczy, włosy blond do ramion. Dziewczyna miała doczepione włosy po pas, może je mieć doczepione lub też nie. W chwili zaginięcia ubrana była w czarne spodnie i czarna kurtkę, czarną torebkę. Znakiem szczególnym zaginionej jest tatuaż na plechach (widoczny na zdjęciach poniżej).

Jeśli ktokolwiek widział zaginioną lub zna miejsce jego pobytu proszony jest o kontakt z policją pod nr 47 853 82 55 lub pod nr alarmowy 112.