fbpx

Pijany młody mężczyzna roztrzaskał auto na ogrodzeniu posesji [Zdjęcie]

Pijany mężczyzna wjechał samochodem w ogrodzenie domku jednorodzinnego. Miał prawie 3 promile alkoholu organizmie. Dodatkowo funkcjonariusze policji stwierdzili że nie ma uprawnień do prowadzenia samochodów.

Do zdarzenia doszło w sobotę w godzinach popołudniowych w województwie opolskim. 23-letni mężczyzna miał blisko 3 promile alkoholu we krwi, gdy roztrzaskał swój samochód o ogrodzenie stojącego przy drodze domu jednorodzinnego. Dodatkowo okazało się, że sprawca wypadku nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Policjanci z Głubczyc otrzymali zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie w jednym z mieszkań na terenie gminy Branice w sobotnie popołudnie. Podczas dojazdu na miejsce interwencji dowiedzieli się, że pijany kierowca odjechał samochodem w nieznanym kierunku. Dyżurny wezwał dodatkowe patrole, które włączyły się w poszukiwanie mężczyzny. Po kilku minutach policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym i okazało się, że sprawcą jest poszukiwany 23-latek. Uderzył on swoim oplem w ogrodzenie domu, a w wydychanym powietrzu miał blisko 3 promile alkoholu. Dodatkowo nie miał on uprawnień do kierowania pojazdami. Na szczęście nikomu nic się nie stało i skończyło się jedynie szkodami materialnymi

Sprawa zostanie teraz przekazana do sądu, a młody mężczyzna może grozić kara pozbawienia wolności nawet do 2 lat.

Zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Głubczyce