fbpx

Polska: Koszmarny wypadek drogowy. Zginęło 6-letnie dziecko, a cztery inne zostały ranne [Zdjęcia]

W tragicznym wypadku samochodowym zginęło 6-letnie dziecko. Czwórka dzieci została ranna i trafiła do szpitalu. Na miejscu zdarzenia lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.


Tragiczne wypadek drogowy miał miejsce w miejscowości Dąbrowa (Gmina Pawłów) w powiecie starachowickim, gdzie około godziny 10:00 dnia 30 kwietnia doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku tego wypadku zginął 6-letni chłopiec, a czworo innych dzieci zostało rannych i przewiezionych do szpitala.

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji na prostym odcinku drogi zderzyły się dwa auta – Volkswagen i Peugeot. W sumie w samochodach podróżowało osiem osób, w tym pięcioro dzieci. Kierowcami pojazdów były dwie kobiety w wieku 36 i 31 lat. Wśród pasażerów były dzieci w wieku 10, 13, 9 lat oraz dwaj 6-latkowie.

Mimo intensywnych starań służb medycznych, które podejmowały akcję reanimacyjną na miejscu, nie udało się uratować życia jednego z 6-latków. Pozostałe dzieci oraz jedna z kierujących autami kobiet zostały natychmiast przewiezione do szpitala.

Na miejsce wypadku skierowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach, oficer prasowy Paweł Kusiak, poinformował, że na miejscu wypadku nadal trwają czynności z udziałem służb.

W wyniku tragicznego zdarzenia, droga pomiędzy Dąbrową a Rzepinem jest obecnie całkowicie zablokowana. Więcej informacji na temat tego tragicznego zdarzenia powinno zostać udostępnionych w najbliższym czasie.