fbpx

Polska: Koszmarny wypadek. Zginęła 19-letnia Weronika [Zdjęcia]

Do tragicznego wypadku drogowego doszło w miejscowości Reptowo w okolicy Bydgoszczy. Samochód osobowy zderzył się tam z pojazdem ciężarowym. W zdarzeniu śmierć poniosła 19-letnia Weronika, a jej 28-letni narzeczony został ranny.

W środę, 15 marca około godziny 9:30 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o bardzo poważnym wypadku drogowym który miał miejsce na drodze wojewódzkiej numer 551 w miejscowości Reptowo w powiecie bydgoskim. Samochód osobowy zderzył się tam z TiRem. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostały zadysponowane siły ratunkowe w postaci straży pożarnej, pogotowia medycznego oraz policję.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że 19-letnia kierująca oplem astrą, z niewiadomych jeszcze przyczyn, zjechała nagle na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Niestety, kierująca pojazdem osobowym zginęła na miejscu. Pasażer auta, 28-letni mężczyzna, został przewieziony do szpitala.

Tragiczne zmarła Weronika jechała do swojej pracy w cukierni. To właśnie ona kierowała pojazdem, a jej narzeczony jechał jako pasażer. 19-latka zdała egzamin na prawo jazdy dopiero kilka miesięcy temu.

Trwa dokładne ustalanie okoliczności i przyczyn wypadku. Wszystkie czynności w tej sprawie są nadzorowane przez prokuratora.

Zdjęcia: Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy