fbpx

Polska: Zaginął 16-letni Hubert. Z chłopcem nie ma żadnego kontaktu [Zdjęcie]

Funkcjonariusze policji z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach prowadzą poszukiwania 16-letniego Huberta. Mundurowi opublikowali szczegółowy opis oraz zdjęcie poszukiwanego chłopca.

Hubert zaginął w środę (15 marca) około godziny 20:00 i do tej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z rodzicami oraz osobami najbliższymi. Policja prowadzi poszukiwania, opublikowała opis i zdjęcia zaginionego.

Opis zaginionego:

16-latek jest szczupłej budowy ciała, ma 166 centymetrów wzrostu, ciemno-blond włosy i niebieskie oczy. Nie posiadał charakterystycznych cech wyglądu, a jego nos jest prosty, a uzębienie pełne. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę, czarną bluzę, czarne spodnie oraz czarne buty.

Kontakt do policji:

Każda informacja, która przyczyni się do odnalezienia zaginionego chłopca, jest niezwykle cenna. Dlatego też policja prosi wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje, aby przekazali je pod następujące numery telefonów: Komenda Powiatowa Policji w Słubicach 47 792 3211, 47 792 3212, 47 792 3251 oraz numer alarmowy 112.

Aktualizacja: Policja przekazała informację że chłopak już się odnalazł