fbpx

Polska: Zaginęła 14-letnia dziewczyna. Wyszła ze szkoły i ślad po niej zaginął [Zdjęcia]

Aktualizacja: Dziewczyna została już odnaleziona

Zaginęła Marta. Dziewczyna ma 14-lat i chodzi do szkoły w Bydgoszczy.

Marta w poniedziałek 20 lutego około godziny 8:50 wyszła z domu przy ul. Komorowskiego, w bydgoskiej dzielnicy Fordon do szkoły. Nastolatka uczy się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 przy ulicy Komorowskiego. Szkołę opuściła około godziny 14:35. Niestety do tej pory nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną i bliskimi.

Zaginiona nastolatka ma 165 centymetrów wzrostu, wygląda na 16 lat, jest szczupłej budowy ciała, ma niebieskie oczy oraz ciemne włosy do ramion. W dniu zaginięcia była ubrana w czarną połyskującą kurtkę, czarną bluzę z kapturem, czarne leginsy, czarne buty Nike z białą podeszwą, z charakterystycznymi zielonymi wstawkami w okolicach pięt. Marta miała przy sobie granatowy plecak z różowymi napisami Adidas oraz czarny worek ze strojem na w-f z białym logo Adidas.

Ktokolwiek widział Martę lub posiada informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia, prosimy o pilny kontakt z Komisariatem Policji Bydgoszcz-Fordon pod numerem telefonu 47 751 58 59.

Źródło: FB Zaginieni – pomóżmy ich odnaleźć