fbpx

Przerażający wypadek w Śląskiem. Z osobówki niewiele zostało [Zdjęcia]

Do strasznie wyglądającego wypadku doszło wczoraj w Rybniku. Samochód osobowy zderzył się tam czołowo z autobusem komunikacji miejskiej. Z osobówki niewiele zostało. Ranna została jedna osoba.

Wstrząsający wypadek miał miejsce w Rybniku, gdzie doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z autobusem komunikacji miejskiej. W wyniku zdarzenia, które miało miejsce 28 kwietnia około godziny 14:00 na ulicy Rybackiej jedna osoba została ranna. Pojazd osobowy który brał udział w wypadku został doszczętnie zniszczony.

Jak poinformował podkomisarz Piotr Kustoś z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku, kierujący pojazdem marki Honda nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych. W rezultacie zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z nadjeżdżającym autobusem.

Kierowca samochodu osobowego został natychmiast przewieziony do szpitala. Na miejscu zdarzenia interweniowały służby ratownicze – policja oraz straż pożarna. Droga, na której doszło do wypadku, była częściowo zablokowana, a ruch odbywał się w systemie wahadłowym.

Przebieg zdarzenia jest nadal badany przez służby, które zebrały na miejscu niezbędne dowody i przesłuchały świadków. Policja apeluje do kierowców o dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze, co może zapobiec tak tragicznym zdarzeniom.

Zdjęcia: Państwowa Straż Pożarna w Rybniku