fbpx

Śląsk: Zaginęła 13-letnia dziewczynka. Policja apeluje o pomoc [Zdjęcie]

Trwają poszukiwania 13-letniej Mileny Magiery, która wczoraj wieczorem opuściła swoje mieszkanie na osiedlu Sikornik w Gliwicach. Dziewczyna wyszła bez telefonu komórkowego i nie poinformowała swojej rodziny, dokąd się udaje. Teraz apelujemy do wszystkich osób, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania zaginionej, aby niezwłocznie skontaktowały się z nami pod numerem 47 859 22 55 lub skorzystały z numeru alarmowego 112.

Policja rozpoczęła intensywne poszukiwania. Funkcjonariusze analizują dostępne materiały z monitoringu oraz przeprowadzają wywiady z rodziną i znajomymi, aby zdobyć jak najwięcej informacji na temat ostatnich godzin zaginionej.

Poszukiwana Milena Magiera to szczupła dziewczynka o wzroście około 160 cm, mająca długie, kruczoczarne włosy i piwne oczy. W momencie zaginięcia ubrana była w ciemnoniebieską kurtkę, jasne jeansy i białe adidasy. Jej rodzeństwo i rodzice są przerażeni i apele do wszystkich mieszkańców Gliwic o pomoc w odnalezieniu Mileny.

Prosimy wszystkie osoby, które wiedzą, gdzie może znajdować się zaginiona, o kontakt z nami pod numerem 47 859 22 55 lub numer alarmowy 112. Każda najdrobniejsza informacja może okazać się kluczowa w prowadzonym śledztwie. Jeśli masz jakiekolwiek informacje na temat zaginionej dziewczyny, prosimy o kontakt.

Poniżej przedstawiamy zdjęcie poszukiwanej dziewczyny: