fbpx

Śląskie: Makabryczne odkrycie, znaleziono ciało młodego mężczyzny. Prawdopodobnie został zamordowany

Dziś (wtorek, 7 marca) w Sosnowcu doszło do makabrycznego odkrycia. Przy domu katolickim który znajduje się przy ulicy Kościelnej zostało znalezione ciało młodego mężczyzny. Niestety, obrażenia wskazują na to, że został on zamordowany. Prokuratura zabezpieczyła zwłoki i przeprowadzi sekcję. Obecnie nikt nie został zatrzymany w związku z tym tragicznym zdarzeniem.

Jak donosi RMF FM, w Sosnowcu przy domu katolickim przy ul. Kościelnej znaleziono ciało 26-letniego mężczyzny. Prawdopodobnie był on diakonem. Na jego ciele zostały odnalezione rany kłute w klatce piersiowej i szyi. Okoliczności wskazują na to, że został zamordowany.

Waldemar Łubniewski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Sosnowcu, potwierdził, że we wtorek po południu prokuratura otrzymała informację o odnalezieniu zwłok młodego mężczyzny. Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczono ślady i dowody, a zwłoki zostały przetransportowane do Zakładu Medycyny Sądowej w Katowicach, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja.

Na razie nikt nie został zatrzymany w związku z tym zabójstwem. Prokuratura prowadzi śledztwo i na bieżąco zbiera wszelkie informacje, które mogą pomóc w znalezieniu sprawcy.