fbpx

Śląskie: Zaginął nastoletni Dawid. Zagrożenie życia i zdrowia [Zdjęcia]

Zaginął 19-letni Dawid z Rudy Śląskiej. Życie i zdrowie poszukiwanego nastolatka może być zagrożone. Opublikowano zdjęcia i rysopis zaginionego.

Trwa akcja poszukiwawcza zaginionego Dawida. 19-latek, mieszkający w Rudzie Śląskiej, wyszedł ze szkoły przy ulicy Glinianej 6 marca 2023 roku około godziny 12:00, lecz do chwili obecnej nie wrócił do swojego miejsca zamieszkania. Ostatnie logowanie telefonu Dawida było między Paniówkami a Mikołowem. Niestety, aktualnie telefon jest wyłączony.

Zaginiony ma 170 centymetrów wzrostu, niebieskie oczy, aktualnie włosy koloru blond, długość za ucho. Znak charakterystyczny to blizna po oparzeniu na zgięciu w łokciu. W chwili zaginięcia był ubrany w jasnobrązową kurtkę, czarną czapkę z zieloną obramówką oraz czarne buty do kostek zapinane z boku na zamek. Miał przy sobie plecak.

Jeśli widziałeś lub posiadasz jakiekolwiek informacje na temat jego pobytu, należy niezwłocznie skontaktować się z policją pod numerem telefonu 47 854 12 00 lub skorzystać z numeru alarmowego 112. Każda najmniejsza informacja może okazać się istotna dla policji i pomóc w odnalezieniu Dawida.

Aktualizacja: Akcja poszukiwawcza zakończyła się tragicznie. Więcej szczegółów poniżej: