fbpx

Śląskie: Poszukiwany groźny przestępca! Policja opublikowała jego zdjęcie

Funkcjonariusze Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie prowadzą poszukiwania groźnego przestępcy. Listem gończym ścigany jest Jordan Machuderski. Poszukiwany może być niebezpieczny. Odradza się zatrzymywanie go na własną rękę. Jeżeli go zobaczysz od razu wezwij policję. Organy ścigania gwarantują anonimowość osobą które udzielą informacji o poszukiwanym.

Policjanci z województwa śląskiego prowadzą poszukiwania niebezpiecznego przestępcy Jordana Machuderskiego, s. Krystiana. Ścigany mężczyzna urodził się 23 lutego 1995 roku w Częstochowie. Jest ścigany listem gończym za udział w brutalnym pobiciu które zakończyło się śmiercią. W pobiciu użyte zostały niebezpieczne przedmioty.

Jeżeli posiadasz informacje o poszukiwanym to koniecznie skontaktuj się z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie przy ulicy Popiełuszki 5, pod numerem telefonu 47 858 12 55, 47 858 12 80 lub z najbliższą jednostką Policji dzowniąc na numer alarmowy 112.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: kryminalny@czestochowa.ka.policja.gov.pl.