fbpx

Śląskie: Potworny wypadek na DK 1. Wśród rannych dziecko. Lądował LPR [Zdjęcia]

Dramatyczny wypadek drogowy na drodze krajowej numer 1. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów ranne zostały dwie osoby. Niestety wśród poszkodowanych jest dziecko. Na miejscu dramatu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Bardzo poważny wypadek samochodowy na krajowej 1 w Kobiórze w województwie śląskim. Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 18.30. W wyniku wypadku dwie osoby zostały poważnie ranne, w tym również małe dziecko. Na miejscu natychmiast pojawił się śmigłowiec LPR, a służby ratownicze podjęły działania mające na celu udzielenie pomocy poszkodowanym.

Według wstępnych ustaleń policji, kierujący renaultem, który wyjeżdżał z parkingu z zamiarem skrętu w lewo w kierunku Pszczyny, nie ustąpił pierwszeństwa audi A3, poruszającemu się lewym pasem w stronę Tychów. To tragiczne zderzenie dwóch samochodów osobowych spowodowało obrażenia pasażerów renaulta, w tym 12-letniego dziecka, które pilnie przewieziono do szpitala.

Policja podjęła śledztwo w celu wyjaśnienia szczegółowych okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Funkcjonariusze będą dokładnie analizować przebieg wypadku oraz zebrane dowody, aby ustalić winnego i odpowiednio go ukarać. Bezpieczeństwo na drogach jest sprawą priorytetową, dlatego też wszelkie przypadki łamania przepisów i nieodpowiedzialnego zachowania są surowo karane.