fbpx

Zaginął nastoletni Dawid. Jest dramatyczny apel matki [Zdjęcia]

Dramatyczny apel o pomoc w poszukiwaniach zaginionego nastolatka. Matka zaginionego chłopca prosi o pomoc.

Wrocław, Dolnośląskie – Zaginięcie szesnastoletniego Dawida Klapaka wstrząsnęło nie tylko jego rodziną, ale również społecznością lokalną. Od dnia 16 czerwca 2023 roku, kiedy to Dawid ostatni raz opuścił swoje miejsce zamieszkania we Wrocławiu, nie było żadnych informacji na temat jego losu. Nieustannie martwiąca się matka chłopaka desperacko błaga o pomoc w odnalezieniu swojego ukochanego syna.

Dawid, synku proszę Cię dziecko moje cokolwiek się stało wracaj do domu, bo bardzo się o Ciebie martwię 💔 Twoja nieobecność jest jak tłumy ludzi wszędzie jej pełno a ja umieram ze strachu, że mogło Ci się przydarzyć coś złego.. Kocham Cię I nic i nikt tego nie zmieni

– Pisze matka poszukiwanego 16-latka

Informacja o zaginięciu Dawida została nagłośniona na szeroką skalę. Z ogromnym niepokojem zwracamy się do społeczności o pomoc w odnalezieniu zaginionego chłopaka. Każda chwila jest teraz bezcenna, a zagrożenie dla jego życia lub zdrowia nie może zostać zlekceważone.

Dawid Klapak, szesnastoletni uczeń Technikum Terra Nova, ostatni raz był widziany 16 czerwca około godziny 7:30, wychodząc ze swojego miejsca zamieszkania przy ulicy Knieziewicza. Niestety, do tej pory nie dotarł do szkoły i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi. Jego telefon pozostaje nieaktywny od momentu zaginięcia, czyli od godziny 8:00.

Dawid to młody człowiek narodowości ukraińskiej, który wraz z matką mieszka w Polsce od marca ubiegłego roku. Jego ojciec i starszy brat pozostali na Ukrainie z powodu trwającej tam wojny. Z relacji matki wynika, że Dawid nie sprawiał większych problemów wychowawczych, a wcześniej nigdy nie zdarzyło się, aby nagle zniknął i zerwał kontakt z bliskimi.

Niestety, ostatnio chłopak był przygnębiony, zamyślony i smutny. Możliwe, że tęsknota za ojczyzną lub jakaś inna przyczyna spowodowała takie zmiany. Niejasne jest jednak, czym dokładnie był obciążony i dlaczego nie podzielił się tym z nikim.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia poszukiwanego chłopaka:

Źródło: Gdziekolwiek jesteś