fbpx

Śląskie: Zaginął 13-letni chłopiec. Trwa akcja poszukiwawcza [Zdjęcia]

Zaginął 13-letni Marcel Nowak z Częstochowy. Nastolatek wyszedł wieczorem z domu i nie wrócił. Nie ma z nim żadnego kontaktu.

W Częstochowie trwa akcja poszukiwawcza trzynastoletniego Marcela Nowaka, który w dniu 30 października 2023 roku opuścił swoje miejsce zamieszkania i do tej pory nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną lub bliskimi. Policja oraz rodzina desperacko poszukują chłopca, a społeczność jest mobilizowana do pomocy w odnalezieniu Marcela.

Marcel Nowak mieszka na ul. Szymanowskiego w Częstochowie i jest nastolatkiem w wieku 13 lat. W związku z jego zaginięciem apelujemy o pomoc w jego odnalezieniu.

Informacje przekazane przez rodzinę i policję wskazują, że Marcel wyszedł z domu około godziny 18:00 w dniu 30 października. Niestety, od tego momentu nie ma żadnych wiadomości od niego, a jego telefon jest nieaktywny od godziny 1:00 w nocy. Zaginięcie Marcela budzi poważny niepokój, zwłaszcza że jest to młody chłopiec, który potrzebuje opieki i wsparcia rodziny.

Opis fizyczny Marcela jest ważnym elementem w procesie identyfikacji. Nastolatek ma 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne, dłuższe włosy i niebieskie oczy. W chwili zaginięcia ubrany był w czarną bluzę z kapturem i brązowe spodnie dresowe.

W związku z tym apelem o pomoc w odnalezieniu Marcela, każda informacja może być cenna. Jeśli ktoś zauważył chłopca lub zna miejsce jego pobytu, prosimy o niezwłoczny kontakt z lokalną policją pod numerem telefonu 47 858 11 51 lub w razie zagrożenia życia Marcela można dzwonić pod numer alarmowy 112. Istnieje również możliwość przekazania informacji bezpośrednio na stronę SOS Zaginięcia, gdzie zachowana zostanie pełna anonimowość.