fbpx

Śląskie: Zaginęła nastoletnia dziewczyna. Wyszła do szkoły i już nie wróciła [Zdjęcia]

Zaginęła 17-letnia Julita Błaszkiewicz z Zawiercia. Nastolatka wyszła do szkoły i już nie wróciła do domu. Funkcjonariusze policji opublikowali rysopis oraz zdjęcia poszukiwanej dziewczyny.

Trwa akcja poszukiwawcza zaginionej 17-letniej Julity Błaszkiewicz z Zawiercia. Nastolatka w poniedziałek, 20 marca wyszła ze swojego domu do szkoły i od tamtej pory nie ma z nią kontaktu. Rodzice dziewczyny zgłosili zaginięcie córki na policję, która nadal prowadzi intensywne poszukiwania nastolatki.

Julita Błaszkiewicz – informacje o zaginionej

Zaginiona 17-latka ma około 160 centymetrów wzrostu i ma szczupłą sylwetkę ciała. Ma krótkie włosy w kolorze ciemny blond a jej znakiem szczególnym jest tatuaż na lewej dłoni. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę „Adidas”, bluzę z kapturem, jasne dresowe spodnie i ciemne sportowe buty. Zaginiona miała ze sobą plecak oraz rower górski marki Univega w szarym kolorze.

Julita Błaszkiewicz – szczegóły zaginięcia

Według ustaleń mundurowych dziewczyna wyszła z domu około godziny 7:30 w poniedziałek 20 marca. Wzięła ze sobą plecak oraz rower. Policja ustaliła, że około godziny 15:00 mogła jeszcze przebywać na terenie szkoły, lecz już od tamtej pory nie było już z nią żadnego kontaktu. Rodzina bardzo przeżywa zaginięcie swojej córki, a cała społeczność lokalna aktywnie włącza się w akcję poszukiwawczą.

Jak pomóc w poszukiwaniach zaginionej Julity?

Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje na temat zaginionej Julity Błaszkiewicz, nie wahaj się skontaktować z policją pod numerem telefonu 47 85 382 55, bądź dzwoniąc na numer alarmowy 112. Można także przesłać informacje drogą elektroniczną na adres: dyzurny@zawiercie.ka.policja.gov.pl. Każda informacja może okazać się cenna i pomóc w odnalezieniu dziewczyny.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia poszukiwanej dziewczyny:

Zdjęcie oryginalne
Zdjęcie obrobione czaro-białe
Zdjęcie obrobione pokolorowane