fbpx

Śląskie: Zaginęło 11-letnie dziecko. Policja apeluje o pomoc [Zdjęcia]

Trwa akcja poszukiwawcza 11-letniej Liwia Szczerba z Bytomia. Policja opublikowała zdjęcia oraz rysopis poszukiwanego dziecka.

Funkcjonariusz policji z Bytomia prowadzą poszukiwania 11-letniej Liwii Szczerby która jest mieszkanką Bytomia. Nastolatka wczoraj wieczorem opuściła swoje miejsce zamieszkania przy ulicy Żeromskiego, do tej pory nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Liwia została opisana jako dziewczynka o wyglądzie 14-latki, o wzroście około 150-155 cm i szczupłej budowie ciała. Jej czarne, krótkie włosy oraz brązowe oczy nadają jej charakterystyczny wygląd. Warto również zwrócić uwagę na piegi, które są jej znakiem szczególnym.

W chwili zaginięcia Liwia była ubrana w kremowe jasne jeansy, czarne adidasy z zieloną wstążką, wełniany błękitny sweter oraz pomarańczową bluzę. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat zaginionej dziewczynki, proszony jest o niezwłoczny kontakt z bytomską policją pod numerami telefonu: 47 853 32 80, 47 853 32 55 lub skorzystanie z numeru alarmowego 112.

Poniżej przedstawiamy opublikowane przez policję zdjęcie poszukiwanej:

Źródło: Śląska Policja