fbpx

Szokujące nagranie. Naga kobieta biega po parku. Przechodnie byli przerażeni [Wideo]

Do bardzo nietypowej sytuacji doszło we Wrocławskim parku. Naga czarnoskóra kobieta biegała po parku i straszyła ludzi. W Internecie został opublikowany film z całego zajścia.

Wrocław obiegł bardzo dziwny film, którego akcja wydarzyła się w Parku Stanisława Tołpy. 27-letnia ciemnoskóra kobieta, biegała całkowicie nago po parku, strasząc spacerujących w parku przechodniów, wskakując do wody i uciekając przed wezwanymi na miejsce funkcjonariuszami policji. Na szczęście, dosyć szybko udało się zakończyć niestosowne zachowanie kobiety, która została w miarę szybko zatrzymana przez policję i przewieziona do szpitala, gdzie została jej udzielona pomoc.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wielkanocną (9 kwietnia). Mundurowi otrzymali zgłoszenie około godziny 17:15. Funkcjonariusze policji pojechali na miejsce wezwania, gdzie rozpoczeli próby zatrzymania kobiety. Niestety zadanie to nie było łatwe. Afrykanka uciekała oraz wchodziła do wody. Funkcjonariusze musieli wejść za nią do wody, wyciągnęli ją i pomogli przetransportować do jednego z szpitali we Wrocławiu.

Choć zdarzenia tego typu na pierwszy rzut oka wydają się bardzo nietypowe, to niestety, w dzisiejszych czasach coraz częściej dochodzi do podobnych incydentów. Ludzie coraz częściej tracą poczucie granic i zdrowego rozsądku, co prowadzi do sytuacji, które szokują i przerażają innych ludzi.