fbpx

Szokujące nagranie ze Śląska. Kobieta na hulajnodze jechała DTŚ [Wideo]

Do szokującego i skrajnie nieodpowiedzialnego zdarzenia doszło na Drogowej Trasie Średnicowej w Gliwicach. kobieta w wieku 45 lat jechała na hulajnodze ruchliwą ulicą. Zszokowani kierowcy zaczęli dzwonić na policję.

W niedzielę wieczorem na Drogowej Trasie Średnicowej w Gliwicach miało miejsce niecodzienne zdarzenie. Kierowcy zaczęli dzwonić na numer alarmowy, informując o kobiecie jadącej hulajnodze elektrycznej pod prąd. Policja otrzymała sygnał o nietypowej sytuacji i natychmiast wysłała radiowozy na miejsce incydentu.

Kierująca hulajnogą nie reagowała na polecenia natychmiastowego zatrzymania i stwarzała poważne zagrożenie dla siebie oraz innych użytkowników drogi. Policjanci zablokowali pas ruchu, po czym podjęli próbę zatrzymania uciekinierki. Jednak kobieta porzuciła hulajnogę i zaczęła uciekać pieszo w stronę pasów szybkiego ruchu. Mundurowi musieli zastosować siłowe zatrzymanie, by zapobiec tragedii drogowej.

Kierująca okazała się o dziwo trzeźwa i wyznała, że niestety spóźniła się na ostatni pociąg i zastępczo postanowiła skorzystać z hulajnogi miejskiej aby dojechać do domu. Jednakże, jej nieodpowiedzialne zachowanie skutkowało złamaniem wielu przepisów ruchu drogowego. Funkcjonariusze policji z V komisariatu będą teraz dokładnie wyjaśniać tę sprawę.

Nagranie z całego zajścia można obejrzeć poniżej: