fbpx

Tragedia na A4: Strażacy opublikowali zdjęcia z miejsca dramatu

Wczoraj w nocy na autostradzie A4 doszło do tragicznego wypadku. Informowaliśmy o nim na bieżąco. Dziś pojawiły się zdjęcia z miejsca tragedii.

W czwartkowy późny wieczór na autostradzie A4 doszło do tragicznego zdarzenia drogowego, w wyniku którego zginął kierowca samochodu dostawczego. Wypadek miał miejsce na odcinku pomiędzy węzłami Krzywa i Jadwisin, na 65,4 kilometrze trasy.

Około godziny 21 służby ratunkowe otrzymały informacje o kolizji z udziałem dwóch pojazdów. Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący busem z niewyjaśnionych przyczyn zderzył się z naczepą ciężarówki, która zatrzymała się na prawym pasie z powodu awarii. W wyniku uderzenia mężczyzna kierujący samochodem dostawczym zginął na miejscu.

Aby wydobyć ciało z pojazdu, strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Akcja ratownicza trwała kilka godzin, przez co ruch na autostradzie był zablokowany.

Policja pod nadzorem prokuratora prowadzi śledztwo, aby wyjaśnić dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Wszystkie aspekty wypadku są badane, w tym przyczyny, które doprowadziły do kolizji.

O wypadku informowaliśmy wczoraj na bieżąco w poniższym artykule:

Dziś strażacy opublikowali zdjęcia z miejsca tragedii:

Zdjęcia: Ochotnicza Straż Pożarna Zagrodno