fbpx

Tragedia na S3. Śmiertelnie potrącony człowiek. Odrzuciło go na kilkadziesiąt metrów

Tragedia na drodze ekspresowej S3 na Dolnym Śląsku. Doszło do potrącenia mężczyzny. Niestety nie przeżył on wypadku. Siła uderzenia była tak duża, że przeleciał kilkadziesiąt metrów.

W nocy z piątku na sobotę doszło do tragicznego wypadku na odcinku drogi ekspresowej S3 w okolicach Chróstnika. Osoba idąca pieszo została potrącona przez samochód, a jej tożsamość pozostaje nieznana. Jednak wiadomo, że była to mężczyzna, który szedł lewym pasem jezdni w kierunku Legnicy, ubrany w ciemne ubrania, bez żadnego odblasku.

Kierowca osobowego volkswagena zauważył pieszego dopiero w ostatniej chwili, nie dając sobie czasu na reakcję. Siła uderzenia była na tyle duża, że mężczyzna został odrzucony na odległość kilkudziesięciu metrów. Niestety, obrażenia okazały się śmiertelne.

Warto zaznaczyć, że kierujący pojazdem był trzeźwy, co sugeruje, że tragedia nie wynikała z błędów spowodowanych przez alkohol. Obecnie trwa ustalanie dokładnych szczegółów tego tragicznego zdarzenia, w tym identyfikacji potrąconej osoby.