fbpx

Tragiczny wypadek na DW364. Zginęło nienarodzone dziecko [Zdjęcia]

Do tragicznego wypadku samochodowego doszło wczoraj na drodze wojewódzkiej numer 364 w miejscowości Wilczyce na Dolnym Śląsku. W wyniku wypadku ciężarna kobieta i jej mąż zostali ranni, a ich nienarodzone dziecko zginęło.

W sobotę 6 maja około godziny 11:30 na drodze wojewódzkiej nr 364 w miejscowości Wilczyce (powiat legnicki) doszło do tragicznego wypadku drogowego. Samochód BMW, którym podróżowało małżeństwo, w wyniku utraty kontroli nad pojazdem na łuku drogi, zjechało na przeciwny pas ruchu i zderzyło się z prawidłowo poruszającym się Audi.

W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala, w tym kobieta w zaawansowanej ciąży. Niestety, życia jej nienarodzonego dziecka nie udało się uratować. Mężczyzna podróżujący samochodem Audi nie odniósł poważnych obrażeń.

Na miejsce wypadku wezwano policję, pogotowie ratunkowe oraz cztery zastępy straży pożarnej z JRG 1 Legnica, OSP KSRG Ulesie, OSP KSRG Janowice Duże oraz OSP Krotoszyce. Przy użyciu specjalistycznego sprzętu hydraulicznego strażacy uwolnili zakleszczone w pojeździe BMW małżeństwo.

Funkcjonariusze policji badają wszystkie okoliczności i przebieg wypadku.

Zdjęcia: Ochotnicza Straż Pożarna Krotoszyce.