fbpx

Tragiczny wypadek na śląskiej A1. Motocyklista zderzył się z samochodem. Wysłano LPR

Śmiertelny wypadek drogowy na autostradzie A1 w Gliwicach. Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Niestety nie udało się uratować jego życia.

Dziś (czwartek, 17 sierpnia) w godzinach porannych, doszło do tragicznego w skutkach wypadku n w Gliwicach na węźle A1-Drogowej Trasy Średnicowej (DTŚ) przy giełdzie samochodowej. Doszło tam do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Niestety w wyniku wypadku śmierć poniosła jedna osoba-kierowca motocykla.

Do wypadku doszło w momencie, gdy motocykl poruszający się w kierunku Gorzyczek nagle uderzył w tył osobowego citroena. Na motocyklu podróżowali mężczyzna i kobieta, oboje odnieśli poważne obrażenia ciała. Szybko na miejsce przybyły dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które miały na celu przewiezienie rannych do szpitala.

Niestety, mimo intensywnej pomocy medycznej, życia mężczyzny nie udało się uratować. Informację o tym tragicznym zakończeniu potwierdził oficer prasowy gliwickiej komendy policji, podinspektor Marek Słomski. Szczegóły dotyczące przyczyn wypadku wciąż pozostają nieznane, a na miejscu trwają intensywne działania służb, aby wyjaśnić, co było przyczyną tego tragicznego zdarzenia.

Ruch na węźle A1-DTŚ nie został znacząco utrudniony, mimo że służby pracują na miejscu wypadku.