fbpx

Zaginął młody mężczyzna. Bardzo duże zagrożenie życia i zdrowia [Zdjęcia]

Zaginął 28-letni Kacper Grzelak z Dolnego Śląsku.

Zaginiony Kacper jest mieszkańcem Głogowa. W dniu 10 lutego, około godziny 14:00 mężczyzna otrzymał pomoc w karetce pogotowia z powodu bardzo złego stanu psychicznego na moście Tolerancji w Głogowie. Po godzinie 14:00 zaginiony niestety skoczył z tego mostu do Odry. Kacper wyszedł na brzeg i był widziany przez ratowników na brzegu, na wysokości Fabryki Famaba. Mężczyzna ponownie wszedł do wody, i od tego czasu nie był widziany.

Zaginiony ma około 175 centymetrów wzrostu; jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie ciemny brąz włosy oraz niebieskie oczy. W dniu zaginięcia Kacper był najprawdopodobniej ubrany w czarną górę z dresu i czarne spodnie dresowe, jego kurtka oraz inne rzeczy osobiste zostały w karetce. Znakiem szczególnym poszukiwanego jest niepełne uzębienie oraz blizna w formie krzyża na ramieniu.

Jeśli widziałeś gdzieś zaginionego lub znasz miejsce jego pobytu prosimy o pilny kontakt z policją pod numerami telefonu 47 87 422 00 bądź 47 87 422 01 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.

Źródło: SOS Zaginięcia