fbpx

Zaginęła 15-letnia Amelia. Może przebywać na Śląsku [Zdjęcia]

Trwają poszukiwania 15-letniej Amelii Kiersnowskiej. Policja oraz rodzina zaginionej dziewczyny zwracają się z prośbą o pomoc w poszukiwaniach. Nastolatka wczoraj (czwartek, 5 stycznia) wyszła z domu i wybrała się w podróż kolejową do Wrocławia. Do teraz nie wróciła oraz nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną i bliskimi.

Wiadomo że zaginiona 15-latka wczoraj, około godziny 14:00 wyszła ze swojego domu i kupiła bilet PKP do Wrocławia. Swoją podróż zaczęła na stacji w Ostródzie i pociągiem pojechała w stronę Wrocławia. Nastolatka jednak o godzinie 15:07 wysiadła z pociągu na stacji w Kościanie (Wielkopolska). Od tego momentu nie wiadomo co się z nią działo.

Zaginiona Amelka ma 158 centymetrów wzrostu, jest średniej budowy ciała, ma długie blond włosy. Znakiem szczególnym jest kolczyk w nosie ( widoczne na zdjęciach)

W dniu zaginięcia ubrana była w bluzę koloru musztardowego, czarne spodnie (bojówki) firmy Adidas oraz czarne buty sportowe. Nastolatka posiada przy sobie worek z logo karate Ostródy.

Każdy, kto posiada informacje o zaginionej lub widział ją po zaginięciu proszony jest o pilny kontakt z policją pod numerem telefonu 47 732 42 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.

Poniżej publikujemy aktualne zdjęcia zaginionej dziewczyny:

Źródło zdjęci i informacji o zaginionej dziewczynie: SOS Zaginięcia