fbpx

Zaginęła 15-letnia Wiktoria. Jej zdrowie i życie jest zagrożone! [Zdjęcia]

Zaginęła 15-letnia Wiktoria Kierczak. Nastolatka wyszła ze swojego miejsca zamieszkania przy ulicy Obornickiej we Wrocławiu, dnia 23 maja 2022 roku, około godziny 8.00 do szkoły, niestety z niewiadomych przyczyn nie dotarła tam. Po raz ostatni widziana była około godziny 10:30 na Nadodrzu, kiedy wsiadła do tramwaju numer 1.

W jej pokoju został znaleziony list o bardzo niepokojącej treści .Dziewczyna nie zabrała ze sobą żadnych rzeczy osobistych ani telefonu. Od tamtej pory nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi. Wiktoria przechodzi trudny okres w swoim życiu, 2 lata temu zmarła jej mama co wpłynęło bardzo negatywnie na jej psychikę.

Zaginiona ma 160 centymetrów wzrostu, włosy do ramion zafarbowane na ciemno z widocznymi odrostami. Jest szczupłej budowy ciała oraz ma niebieskie oczy.

W dniu zaginięcia dziewczyna była ubrana była w ciemną bluzę, czarną koszulkę, czarne spodnie dresowe i buty sportowe. Ma przy sobie czarną torebkę formatu A4.

Ktokolwiek widział lub wie coś o losach zaginionej proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Policji pod numerem alarmowym 112 lub 880696236.

May be a closeup of 1 person and text
May be an image of 1 person and text
May be a closeup of 1 person, jewelry and text
May be an image of 1 person and text

Źródło: Gdziekolwiek jesteś