fbpx

Zaginęła 17-letnia mieszkanka Śląska. Policja publikuje jej zdjęcie

Śląska policja z Blachowni poszukuje zaginionej 17-letniej Mai Cierniak. Dziewczyna wyszła z domu w czwartek 24 lutego a po raz ostatni nawiązała kontakt z rodziną 27 lutego. Od tego czasu nie wiadomo co się dzieje z 17-latką. Z ustaleń policji wynika że może ona się znajdować na terenie Częstochowy w obecności 23-letniego mężczyzny.

Policja prowadzi poszukiwania dziewczyny i prosi o informacje od każdej osoby, która może posiadać wiedzę na temat miejsca przebywania zaginionej. Podejrzewa się , że 17-latka znajduje się w Częstochowy i może jej towarzyszyć 23-latek.

Maja Cierniak ma około 156 centymetrów wzrostu. Ma średnią budowę ciała i ciemne półdługie włosy do wysokości ramion . Oczy piwne. Cechą charakterystyczną dziewczyny jest przykurcz łokcia prawej ręki, a także tatuaż w postaci róży na przedramieniu w lewej ręce.

Osoby które posiadają informacje o aktualnym miejscu pobytu zaginionej lub w ostatnim okresie widział ją proszone są o kontakt z policją pod telefonem 997 lub 47 858 06 10