fbpx

Zaginęły dwie młode dziewczynki. Policja apeluje o pomoc [Zdjęcia]

🚨 ZAGINIĘCIE DWÓCH NASTOLATEK W WROCŁAWIU – PILNA INFORMACJA 🚨

Wrocław-Psie Pole jest wstrząśnięty zaginięciem dwóch młodych dziewczyn – Anastasii Belinskiej i Aleksandry Strączek. Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław-Psie Pole natychmiast rozpoczęli intensywne poszukiwania, gdy 14-letnia Anastasiia i 12-letnia Aleksandra oddaliły się z miejsca pobytu wczoraj po południu i nie powróciły do domu do tej pory.

Anastasiia Belinska, o wzroście około 176 cm, posiada mocną budowę ciała, długie włosy w ciemnym kolorze oraz brązowe oczy. W momencie zaginięcia miała na sobie zielone spodnie oraz czarną bluzę z dużym białym napisem.

Aleksandra Strączek, o wzroście około 150 cm, jest drobnej budowy ciała, ma długie włosy w ciemnym kolorze i niebieskie oczy. Była ubrana w czarne skarpetki w klapkach oraz czarną rozpinaną bluzę.

Apelujemy do wszystkich mieszkańców Wrocławia, a zwłaszcza Psiego Pola, aby w przypadku posiadania jakichkolwiek informacji na temat pobytu zaginionych dziewcząt, niezwłocznie skontaktowali się z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław-Psie Pole osobiście lub pod numerami telefonów: 47 87 146 05 lub 47 87 145 25. Można również zgłosić się do najbliższej jednostki Policji.

Przypominamy, że odnalezienie tych dwóch młodych osób jest priorytetem. Wszelkie informacje, nawet najdrobniejsze, mogą okazać się niezwykle pomocne w prowadzonych poszukiwaniach. Nie wahaj się zgłosić, jeśli wiesz cokolwiek na temat Anastasii i Aleksandry.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia zaginionych dziewcząt, aby ułatwić ich identyfikację. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do odnalezienia tych dwóch nastolatek będą niezmiernie cenne i docenione przez władze oraz ich rodziny. Wszystkich prosimy o solidarność i wsparcie w tej trudnej sytuacji.

Źródło Komenda Miejska Policji we Wrocławiu