fbpx

Koszmar na Śląsku. Młoda kobieta wypadła z okna. Lądował LPR

Do przerażającego wydarzenia doszło w jednym z zabrzańskich bloków mieszkalnych W niedzielę, 4 czerwca młoda kobieta, której tożsamość nie została jeszcze ujawniona, wypadła z okna czwartego piętra budynku, zostając ciężko ranna. Policja natychmiast wszczęła dochodzenie w celu wyjaśnienia okoliczności tego dramatycznego zdarzenia.

W momencie wypadku w mieszkaniu przebywało kilka innych osób, które zostaną przesłuchane w celu ustalenia, jak doszło do tego tragicznego wypadku. Jak podaje młodszy asp. Sebastian Bijok z zabrzańskiej policji, na razie nie można przesądzać o dokładnym przebiegu tego zdarzenia, dlatego policjanci z wydziału kryminalnego dokładnie analizują zebrane dowody. Ekipa dochodzeniowo-śledcza również pracuje na miejscu, starając się zebrać wszystkie istotne informacje.

Po otrzymaniu zgłoszenia o wypadnięciu kobiety z okna, na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, aby zapewnić niezbędną pomoc medyczną poszkodowanej. Stan zdrowia młodej kobiety został określony jako poważny, dlatego natychmiast przetransportowano ją do szpitala, gdzie otrzymuje niezbędną opiekę.

Według informacji dostarczonych przez policję, w mieszkaniu, w którym doszło do wypadku, obecne były również inne osoby, a na pewno była spożywana alkohol. Jak na razie nie jest jasne, w jaki sposób kobieta znalazła się na parapecie i nagle wypadła z okna. Niestety, niektóre z osób przebywających w mieszkaniu były nietrzeźwe, co uniemożliwia ich natychmiastowe przesłuchanie.