fbpx

Polska: Przerażający wypadek na DW 677 Kierowca roztrzaskał się o drzewa, nie miał żadnych szans [Zdjęcia]

Koszmarny wypadek drogowy na Drodze Wojewódzkiej numer 677 w Starych Konopkach (Podlaskie). Samochód Volkswagen wbił się w drzewo. 25-latek, który kierował pojazdem nie miał szans na przeżycie. Zginął na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło w piątek (20 października) rano, dokładnie o godzinie 7:19. Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Łomży otrzymało doniesienie o bardzo poważnym wypadku na drodze wojewódzkiej DW 677, w miejscowości Stare Konopki, w gminie Śniadowo, powiat łomżyński. Na miejsce zdarzenia wysłano od razu służby ratunkowe.

Po przybyciu na miejsce wypadku strażaków i ratowników, ukazała się dramatyczna scena. Samochód osobowy, po niekontrolowanym poślizgu, wbił się w drzewo rosnące przy drodze. Silnik pojazdu po zderzeniu odrzuciło wiele metrów od miejsca zdarzenia. Kierowca pojazdu, który był zakleszczony w wyniku zderzenia oraz był nieprzytomny. W trakcie interwencji przybył także lekarz z Zespołu Ratownictwa Medycznego, który niestety stwierdził zgon kierowcy.

Działania strażaków i ochotniczych drużyn pożarniczych skupiły się przede wszystkim na zabezpieczeniu miejsca wypadku oraz sprawdzeniu terenu pod kątem innych potencjalnych uczestników zdarzenia. Okazało się, że w samochodzie podróżował tylko kierowca i nie było w nim żadnych innych osób. Ruch na drodze był mocno utrudniony i musiał być kontrolowany. Obecnie w miejscu zdarzenia nie ma już żadnych utrudnień.

Szacuje się że predkość jaką jechał kierowca Volkswagena musiała być bardzo duża. Dokładne okolicznoci i przebieg tragedii jest wyjaśniany przez policję.

Zdjęcia: KM PSP Łomża