fbpx

Polska: Tragiczny wypadek przy pracy. Człowiek przygnieciony przez bele [Zdjęcia]

Tragiczny wypadek w gminie Mały Płock na Podlasiu. W piątek, około godziny 16:30, doszło do nieszczęśliwego zdarzenia podczas prac rolniczych, które pochłonęło jedno życie. Mężczyzna, zajmujący się wymianą koła w przyczepie, został przygnieciony przez przewożone bele sianokiszonki, nie odzyskując już świadomości.

Informacja o tragicznym incydencie dotarła do służb ratunkowych, które natychmiast podjęły działania. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kolnie otrzymała zgłoszenie, w którym zawarte było tragiczne doniesienie o wypadku. W odpowiedzi na to, wysłano również śmigłowiec LPR, aby wesprzeć akcję ratunkową.

Według przekazanych informacji przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Kolnie, tragiczne zdarzenie miało miejsce w rejonie miejscowości Chludnie. Podczas wymiany uszkodzonego koła przyczepy, doszło do tragedii. Bezpośrednią przyczyną było zwalenie się przewożonych belek sianokiszonki na mężczyznę, który nie był w stanie uniknąć ciężkiego ładunku. Niestety, odniesione obrażenia okazały się śmiertelne, a mężczyzna zmarł na miejscu.