fbpx

Przerażające nagranie ze Śląska. Potrącona została 13-latka [Wideo]

Do bardzo groźnie i poważnie wyglądającego wypadku doszło w poniedziałek, 3 kwietnia w miejscowości Bielsko-Biała. Samochód osobowy potrącił tam nastoletnią dziewczynę, która przechodziła przez przejście dla pieszych.

Nastolatka w wieku 13 lat przeszła na przejście dla pieszych bezpośrednio przed autobusem, który zatrzymał się na przystanku. Kilka chwil później została uderzona przez samochód osobowy, a szokujące nagranie z tego zdarzenia trafiło do sieci. Wypadku dokonało się w Bielsku-Białej, a nagranie zostało udostępnione przez portal bielskiedrogi.pl.

Potrącenie nastolatki na przejściu dla pieszych miało miejsce przy ulicy Jana III Sobieskiego w Bielsku-Białej. Uderzenie było na tyle silne, że dziewczynka wyleciała w powietrze i spadła kilka metrów dalej. Portal bielskiedrogi.pl poinformował o tym zdarzeniu i opublikował nagranie, na którym widać całe zajście.

Nastolatka niespodziewanie pojawiła się na przejściu tuż przed autobusem, a wtedy została uderzona przez samochód. Na szczęście, pomimo bardzo dużej siły uderzenia oraz dramatycznie wyglądającego upadku, dziewczynka nie odniosła poważniejszych obrażeń. Mundurowi zakwalifikowała całą sytuację jako tylko kolizję drogową, ale mimo to sprawa trafi do sądu.

Nagranie ze zdarzenia można obejrzeć poniżej: