fbpx

Śląscy policjanci zatrzymali poszukiwanego po służbie

Dwóch funkcjonariuszy policji z Świętochłowic, którzy wracali po służenie do domów udało się zatrzymać poszukiwaną osobę. Mężczyzna był poszukiwany w związku z wydanym na niego nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego gdzie miał spędzić półtora roku.

Sierżant Seweryn Ogrocki oraz sierżant sztabowy Dawid Michalikwracając podczas powrotu do domu po wtorkowej służbie, zatrzymali się w jednym ze sklepów w miejcie. Spostrzegli w nim poszukiwaną osobę którą znali osobiście. Poszukiwany ukrywał się przed organami ścigania. Policjanci dobrze wiedzieli że mężczyzna jest poszukiwany, więc postanowili od razu go zatrzymać. Poszukiwany podczas zatrzymania był kompletnie zaskoczony. Na miejsce zatrzymania został wezwany patrol policji który przejął poszukiwanego 30-latka.

To nie jest pierwszy sukces dwójki policjantów. W ciągu ostatnich trzech miesięcy udało im się zatrzymać już prawie 40 poszukiwanych osób. Jak pokazuje wyżej opisana historia policjantem nie jest się tylko podczas godzin służby ale cały czas.