fbpx

Śląskie: 8-latek walczy o życie. Został pobity i poparzony. Policja zatrzymała dwie osoby

W Częstochowie doszło do bulwersującego i szokującego zdarzenia, które wstrząsnęło społeczeństwem. Mały, 8-letni chłopiec walczy o swoje życie w szpitalu po tym, jak został bardzo poważnie pobity i poparzony. Matka dziecka oraz jej partner zostali aresztowani przez funkcjonariuszy policji w związku z tą sprawą.

Sprawa ta została nagłośniona przez przyrodnią siostrę 8-latka, która udostępniła informacje o całym zajściu w mediach społecznościowych. Kwestie rodzinne są tutaj bardzo skomplikowane. Kobieta przez wiele lat nie wiedziała, że ma przyrodniego brata i siostrę, ponieważ nie utrzymywała kontaktu ze swoim ojcem. Dopiero około dwóch lat temu dowiedziała się o istnieniu swoich przyrodnich rodzeństw.

Chłopiec mieszkał z matką i jej nowym partnerem, który okazał się sprawcą pobicia i poparzenia dziecka. Chłopiec trafił do szpitala w poniedziałek, 3 kwietnia, gdzie przebywa z ciężkimi obrażeniami ciała. Z doniesień które zostały podane przez przyrodnią siostrę wiadomo, że chłopiec ma około 50% szans na przeżycie.

Sprawa jest obecnie prowadzona przez policję i prokuraturę, a matka chłopca oraz jej partner zostaną doprowadzeni do prokuratury w środę, 5 kwietnia. Całe zdarzenie jest nie tylko tragiczne, ale również przerażające. Życzymy chłopcu szybkiego powrotu do zdrowia oraz surowej kary dla sprawców.