fbpx

Śląskie: Dramatyczny wypadek. Samochód uderzył w drzewo. Kierowca reanimowany


Tragiczny wypadek w Suminie: Honda uderza w przydrożne drzewo, kierowca w stanie krytycznym.

Do bardzo poważnego wypadku drogowego doszło dziś (wtorek, 14 czerwca). Około godziny 9:00 rano, na ulicy Dworcowej, niedaleko dworca PKP Sumina, samochód osobowy marki Honda uderzył w przydrożne drzewo. Informacje na temat tego zdarzenia są nadal niekompletne, jednak wiemy, że kierowca samochodu został poważnie ranny i wymaga natychmiastowej reanimacji.

Według naszych ustaleń, kierujący czarną Hondą podróżował z kierunku Górek Śląskich. Bezpośrednio po minięciu skrzyżowania na ulicy Dworcowej, samochód stracił kontrolę i z impetem zderzył się z drzewem rosnącym przy drodze. Kierowca, mężczyzna w wieku około 50 lat, odniósł poważne obrażenia i natychmiast udzielono mu pomocy medycznej na miejscu wypadku. Na miejsce przybyły służby ratunkowe, w tym straż pożarna, policja oraz pogotowie ratunkowe.

W wyniku wypadku, ulica Dworcowa w kierunku Zwonowic została całkowicie zablokowana, co powoduje utrudnienia w ruchu drogowym. Funkcjonariusze policji pracują na miejscu, aby przeprowadzić dochodzenie i ustalić dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Przejezdność drogi zostanie przywrócona po zakończeniu czynności dochodzeniowych oraz usunięciu pojazdu i ewentualnych pozostałości po wypadku.

Aktualizacja: Niestety kierowcy nie udało się uratować.